Akustilised mehed & nende kitarrid Valguskülas – musitseerib Jalmar Vabarna

Kuupäev: 22.12.2021
Kellaaeg: 19:00 - 20:00

Sündmuspaik: Valgusküla, Tartu Raekoja plats


Kolmel kolmapäevaõhtul on Jõululinn Tartu Valgusküla (multi)filmipaviljoni kitarril musitseerima kutsumas kolme sisukat härrasmeest.

Kolmandana reas läidame tulepajad (ja kui filmipaviljoni o l e k s kamin, siis ka selle) Jalmar Vabarna auks, kes annab kontserdi 22. detsembril.

Jalmar on muusik, kes on ammutanud teadmisi õppides nii Eestis kui Rootsis.
Hetkel tegutseb ta muidugi ansamblites Trad.Attack! ja Zetod ning kuna Jalmar on pärimusmuusikast läbi imbunud, on see teda inspireerinud ka omi lugusid kirjutama. Valgusküla kontserdil kuulebki lugusid, mis on teda muusiku- ja eluteel kõnetanud. ✨❄️

Jalmar Vabarna andis käesoleva aasta maikuus välja teise sooloalbumi „ID“. Suurem osa albumist koosneb autori omaloomingust ning häid meloodiaid ja harmooniaid on sel küllaga. Muuhulgas leiab lugude seast instrumentaalversiooni Vabarna kirjutatud teosest „Laul sõbrale“ (Curly Strings) ning arranžeeringu eesti (kitarri)klassikast – Singer Vingeri „Ära jahtu“.
„Teise sooloalbumini jõudmine oli pikk protsess. Ausalt öeldes on üksi tegemine ja mängimine väga raske, sest loota saad ainult iseendale, aga ega ilma suure töö ja stressita suurt kunsti ei sünnigi,“ lisab Jalmar albumi sünniloo kohta.

Uut albumit saab muideks tellida siit: https://folkmassidesse.ee/pood/jalmar-vabarna
Jaga seda üritust ka sõpradega!