III advendiküünla süütamise tseremoonia

Kuupäev: 12.12.2021
Kellaaeg: 17:00 - 17:25

Sündmuspaik: Valgusküla, Tartu Raekoja plats


Jõuluaeg Tartus on alanud!
Pühadetunnet kinnitavad meie linnas lisaks headele kontsertidele, hubastele kohvikutele ning paljudele suurematele ja pisematele jõulusündmustele erinevais paigus ka advendiküünalde ühised süütamised.

Kättejõudnud talvel süütame raeplatsil koos neljast küünlast kolm ehk teise, kolmanda ja neljanda, et liiga suuri kogunemisi veel pisut aega vältida – soovime ju kõik, et saabuvate jõulude ajal saaksime turvaliselt ja täie tervise juures olles peredega jõululauda istuda.

5., 12. ja 19. detsembril kohtume seega kell 17 linna kõige tähtsamal väljakul ning võtame korraks aega, et rõõmustada.
Selleaastane Tartu jõuluaeg kutsub üles unustama, mis on õige, mis vale, mis on hea, mis paha, kes on tark, kes rumal… ja mõtlema hoopis sellele, mis on tore.

Mis on tore? Mis toob rõõmu? Ja mis teeb tuju heaks?!  ❤️💚❤️
Neid vastuseid teisel, kolmandal ja neljandal advendipühapäeval raeplatsil kogumegi. Pane oma vastused kodus paberitükile kirja, võta kaasa ja võid advendipühapäevadel oma mõtteid koos teiste omadega linnasüdames suure kuuse lähedal kohata.

Advenditervituse edastavad 12. detsembril ja annavad teada, mis on nende meelest tore Tartu abilinnapea Priit Humal ja Tartu Pauluse koguduse õpetaja Kristjan Luhamets.

Kolmanda advendipühapäeva muusikaline ettaste on kitarrilt!
Musitseerib Jaan Pehk.

Lavastus: Liina Keevallik
Muusikaline kujundus: Tõnis Leemets
Jaga seda üritust ka sõpradega!