Jõulused kohtumised lastekirjanikega – Valguskülas Epp Petrone ja sõbrad

Kuupäev: 18.12.2022
Kellaaeg: 11:00 - 19:30

Sündmuspaik: Valgusküla, Tartu Raekoja plats


Epp Petrone ja sõbrad ootavad kõiki raamatuhuvilisi! Terve päev võõrustab külalisi kirjanik Epp Petrone, kes tutvustab oma kahte uut lasteraamatut. 4 kuni 8aastastele on mõeldud imeline pildiraamat „Suure inimese tunne”, nooremale koolieale aga seiklusjutt „Riks ja neli kuningat”.  Päris pisikestele ilmus just õppekaartide komplekt „Marta varbad”. Tulge läbi, saab pühendustega raamatuid ja saab autoriga arutada, millest või kellest edaspidi raamatuid kirjutada.

Iga täistund astub klaaspaviljonist läbi veel keegi… 🙂

Kell 11 Mika Keränen ja „Minu Karjala”.

Kell 12 Lauri Räpp ja „Minu Tartu”.

Kell 13 Annela Laaneots ja „Minu Setomaa”.

Kell 14 Kristel Vilbaste ja „Meie maarohud” ja „Meie joogivesi”.

Kell 15  Mare Mätas ja „Minu Kihnu”.

Kell 16 Rene Satsi ja „Minu Iirimaa” ja „Minu matkarajad”.

Kell 17 Justin Petrone ja „Jõulumees” ja „Minu Viljandi”.

Kell 18 Triin Lellep ja „Minu Pariis”.

Kell 19 Jaanika Merilo ja “Minu Ukraina”.

Terve päeva vältel kell 11.00-18.00 on võimalik osta Epp Petrone lasteraamatuid ja külla tulevate autorite raamatuid. Petrone Printi hubane kontor-pood asub aga Tartu Raekoja platsist kiviviske kaugusel, linnaraamatukogu vastas, Küütri 16. Me ootame teid jõulumeeleolus ja piparkookidega ka muul ajal, E-R kell 10 kuni 16.

📖❤️📖
Alates 2015. aastast kuulub Tartu kirjanduslinnana UNESCO loovlinnade võrgustikku. Nõnda on üsna loomulik, et tõelise kirjandusest läbiimbunud linnana võtab kolmel järjestikusel pühapäeval Jõululinn Tartus koha sisse ka kirjandus.

4., 11. ja 18. detsembril kell 12.00 on lastel võimalus kohtuda Valguskülas lastekirjanikega – klaaspurkidega lühtri all võib kuulda nii jõulujuttu kui naljakaid väikese kiiksuga lugusid.

Teisel advendipühapäeval ootab lapsi Raekoja platsil Kristin Kongi ja Sirly Oder, kolmandal advendipühapäeval Kristi Piiper ning neljandal advendipühapäeval Epp Petrone ja sõbrad.

Tartu_kirjand_logo_blue_est
Jaga seda üritust ka sõpradega!