Jõuluvanade talimängud 2022

Kuupäev: 18.12.2022
Kellaaeg: 15:15 - 16:45

Sündmuspaik: Valgusküla, Tartu Raekoja plats


Tartu linnale on laste värskes õhus viibimine, sportlikud eluviisid ja naljategemine äärmiselt olulised.

End juba spordilukku vajutanud sündmus – Tartu Raekoja platsil toimuvad jõuluvanade talimängud – kannab endas täpselt kõiki neid eesmärke. Neli talve marulist sportimist linnasüdames on muu hulgas kinnitanud sedagi, et ka isad armastavad seda üritust väga.

Seetõttu korraldavadki Eesti Jõuluvanade Seltsi äärmiselt imposantsed ja ise mitte ehk alati kõige sportlikumad jõulutaadid ning Jõululinn Tartu neljandal advendipühapäeval jõuluvanade talimängud. Lapsi koos peredega ja pealtvaatajaid oodatakse Tartu Raekoja platsile 18. detsembril kell 15.30, et maha pidada üks korralik, aga kaugeltki mitte kõige tõsisem mõõduvõtmine. Võistlustules on taate üle Eesti, sh Äffy ise.

Mänge kommenteerib legendaarne telehääl Marko Kaljuveer.

P. S. Sportlike jõuluvanade rongkäiku võib umbes kell 15.15 vaatama koguneda Küüni tänavale ning nagu-rusikas-silmaauku auhinnad panevad välja RMK ja Mariine Auto Tartu.

Talimängude järel kell 17.00 algab Raekoja platsil neljanda advendiküünla süütamise tseremoonia.

NB!
🎄 Koos jõulutaatidega saab võistlustulle astuda 10 peret.
🎄 Pere koosneb jõuluvanade talimängude raames 2 täiskasvanust ja 2 lapsest ning 18. detsembril teeme nii, et üks pere võib koosneda ka mängude tarbeks laenatud või perede vahel vahetatavatest liikmetest.
🎄 Osalema ootavad jõulutaadid lapsi alates 7. eluaastast. Noorematele õdedele-vendadele jääb sedapuhku rõõm kaasaelamisest ja pealtvaatamisest, aga see on tõesti pea sama vahva!

 

Registreeruge oma võistkonnaga samuti talimängudest osa võtma!

Logo rmk         Marine Auto Logo

 
Jaga seda üritust ka sõpradega!