Tartu talvine tantsupäev 2021

Kuupäev: 11.12.2021
Kellaaeg: 13:00 - 14:00

Sündmuspaik: Valgusküla, Tartu Raekoja plats


Tartu talvine tantsupäev 2021Kord detsembris koguneb talvise Tartu Raekoja platsi munakividele mitusada (rahva)tantsijat. Kokku saavad pärimus ja värvilised triibuseelikud, külm talv, rõõmsad inimesed, punased põsed ja hea elav muusika!

Tantsupäeva kunstiline juht Ulvi Nigol on vankumatult meiega (st juba teist talve tantsupäeva ootel) ning otsis kimbu toredaid tantse meie kõigi rõõmuks kokku eelkõige Tartumaalt.

Ütlemata hea meel on sellest, et Tartu talvisel Raekoja platsil on jälle võimalik näha päris elus saatemuusikuid – tantsida saame 11. detsembril Raekoja platsil Tiit Kikase (viiul), Cätlin Mägi (tuled ja viled ja torupillid jpm) ning Allan Jakobi (akordion) pillide järgi!

Tantsupäeva juhib Rasmus Kull (Teater Vanemuine).

Lisaks, st kui tunnikesest tantsimisest ei peaks piisama, saab maailma kõrgeimas õllerestoranis ehk Püssirohukeldris simmaniga jätkata.
Seal mängivad lõõtspille, oktavmandoliine, viiuleid ja muid vahvaid instrumente ning võtavad ka laulu üles kell 14.30 sellised vahvad sellid: Juhan Uppin, Siim Rikker, Priit Rikker, Enrik Visla, Toomas Oks ja Margus Tokko. See tähendab, et kohal on „Tuulelõõtsutajad“!

Üritus Facebookis: Tartu talvine tantsupäev 2021

Taastantsimise- ja kohtumiseni pühademeeleolus Tartu raekoja platsil!

Oma inglisekeelseid sõpru saate tantsupäevale meelitada selle lingi abil nii: Wintry Tartu Folk Dance Day 2021

NB!
11. detsembril toimub südalinnas ajavahemikus kell 10–16 ka jõululaat. 🎄 🥨
📧 viivika.padar@gmail.com

 

📣📣📣 Tantsijaaaad!
Selle lingi kaudu saate end tantsupäevale registreerida kuni 28. novembrini (k. a): Tartu talvine tantsupäev 2021 registreerumisvorm

 
Jaga seda üritust ka sõpradega!