Tule- ja trummietendus – Krista Palm ja Siim Koppel

Kuupäev: 16.12.2022
Kellaaeg: 19:00 - 19:15

Sündmuspaik: Valgusküla, Tartu Raekoja plats


Jõulukuu 16. päeva õhtul olete oodatud Valguskülla, kus hakkab toimuma midagi eriti maagilist: jõululinn Tartu südames saavad kokku tuli, müstika, muusika ja trummirütmid. Esmakordselt astuvad ühes etenduses koos üles tuletantsija Krista Palm ja trummar ning muusik Siim Koppel

Krista Palm on tuletantsijanna, kelle suust ei kuule tõenäoliselt kunagi lauset: „Tulega ei mängita!” Just tulega mängimine on tema kirg, mis sai alguse ühest juhuslikust kohtumisest tuletantsijaga maagilises Veneetsias. Tänaseks on Kristast saanud tipptasemel tuletantsija, kes lummab vaatajaid väga eriliste ja innovaatiliste kavadega, mis on vürtsitatud tantsu, akrobaatika, põlevate kostüümide, müstika ja võimsate emotsioonidega.

Siim Koppel on trummar, muusik ja koolitaja, kelle süda tuksub trummina muusikarütmis. Siim on mänginud trumme enam kui kümnes erinevas koosseisus ja seda nii kontsertidel kui ka singlite ja albumite salvestusel. Tema käe all saavad maagilise kõla ühtviisi klassikaline trummi set, Aafrika trumm Djembe ja nn ufopill handpan. Just viimasega armastab Siim luua meditatiivset muusikat. Ilmavalgust on näinud ka plaat „Mõteteta mõtisklus”.

 

Näeme Valguskülas!

 

Siim Koppel UV show trummishow led valgustid 1024x683 2
Jaga seda üritust ka sõpradega!