Uisutunnid Suudlevate Tudengite juures

Kuupäev: 04.12.2022
Kellaaeg: 11:00 - 12:00

Sündmuspaik: Uisuväljak, Tartu Raekoja plats


Uisutrennid Suudlevate Tudengite juures maailma kõige ilusamal uisuväljakul on pigem mõeldud algajatele, kuid ära ei saadeta ka teisi huvilisi. Tundides antakse algõpet neile, kes varem ei ole kunagi uiske jalga pannud, kui näiteks saavad veidike edasijõudnud harjutada tagurpidi uisutamist ning õppida erinevaid samme ja elemente, sh pöördeid.
Trennides püütakse arvestada uisutaja taseme ja soovidega nii, et kõigil oleks uisutunnist natukenegi kasu.

Teid Tartu Raekoja platsil Suudlevate Tudengite juurde tundi ootava treeneri nimi on Carmen – Aneth Vanatoa. Carmen-Aneth on endine iluuisutaja, kes võistelnud mitmetel võistlustel nii Eestis kui ka välismaal. Hetkel õpib ta Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudis kolmandal kursusel.

.

❄ Carmen-Aneth on Tartu Raekoja platsi uisuväljakul juhendajana soovijaid abistamas veel 7., 14., 21. ning 28. detsembril kell 18–19 ning 11., 18. ja 25. detsembril kell 11–12.
❄ 4. jaanuaril saate temaga kohtuda kell 18-19 ning 8. jaanuaril kell 11–12.

🐰 Vaadake kindlasti ka seda klippi siin. Et kas nüüd just üks suur selge siht silme ees oleks, aga vaadake lihtsalt niisama: Tartu Raekoja platsi uisuväljak – jääl on linnajänes Toivo
Jaga seda üritust ka sõpradega!