Linnajänes Toivo

Jõuludeks saab Tartu endale alati linnajänese.

Toivo suvistest tegemistest ei jõua tavaliselt kuigi palju meie kõrvu, aga juba esimeste külmadega on ta tagasi Tartus. Sätib oma esindusülikonnad korda ja kohtub koostööpartneritega Tartu Linnavalitsuse linnamajanduse osakonnast. Muu hulgas koordineerib Toivo kuuse valimise komisjoni tööd, kontrollib üle lumesahad, juhendab Tartu laste lemmikkarussellide ülevärvimist ning annab linnavalitsuse töötajatele jõululaulu tunde.

Õnneks on Toivo ise ka kuulsast uisutajajäneste perest – Tartul on Raekoja platsi uisuväljakut silmas pidades sellise jänesega tõesti vedanud.

Toivo üürib talvist peatuspaika ühes kesklinna juurviljakeldris ja on seega tihti Raekoja platsil ise kohal. Lapsed võivad Valguskülas Toivole harjutamise eesmärgil jõulusalme ette lugeda, ka viib linnajänes kokku raekoja platsil eksinud lapsed ja nende vanemad. Ka jagab Toivo teavet ponide ja hobuste sõidugraafiku kohta, teeb karussellidele hoogu ning teab palju muinasjutte ja naljalugusid. Saabuvate pühade ajal hakkab linnajänes Toivo Tartu Raekoja platsil veel kanade asemel ka kalu pidama.

Veel on tal alati taskus varutaskurätikuid väikeste nohuste ninade tarvis. Kui vanemad ise enam ei viitsi, mängib ta lastega kulli ning on ise vabatahtlikult kogu aeg tagaajaja.

Vaadake nt ka videot, kuidas Toivo esimesel Valgusküla aastal Terevisiooni meeskonda lokatsiooniga harjutas.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
4 nädalat tagasi
Tartu korraldab

💨 Kiirelt-kiirelt kandideerima, sest otsime autovabaduse puiestee turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti veel viimast päeva!

Kogu info kandideerimise kohta 👇🏼
#autovabadusepuiestee #Tartu2024Autovabaduse puiestee otsib turundus- ja kommunikatsioonientusiasti, et lennata veelgi kõrgemale! ☁️

Kui sul on huvi, mõtteid ja kogemust, millega teha autovabaduse puiestee nähtavaks eri kanalites ja eri sihtrühmadele, siis ootame sind Tartus. 🚀 Sulle on toeks kogu projektitiim, kes ootab viiendat suve, kultuuririkast programmi ja sinu lahedaid tegemisi pikisilmi!

Kandideerimine kestab 26. märtsini: candidate.recrur.com/public/jobad/ET/c7798fc0-d

#tartu2024 #tartukorraldab #autovabadusepuiestee
... Näita rohkemNäita vähem

💨 Kiirelt-kiirelt kandideerima, sest otsime autovabaduse puiestee turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti veel viimast päeva!
Kogu info kandideerimise kohta 👇🏼
#autovabadusepuiestee #tartu2024
Lae veel