Ponisõidud Valguskülas

Käsi püsti, kes teab kedagi, kes teaks kedagi ponidest armsamat! Tunnistame ausalt, et meie ei tea… kui ehk printsessid välja arvata.

Lapsed juba teavad, et Valguskülast Tartu Raekoja platsil saadakse ikka uusi sõpru ja armsaid mälestusi. Saabuvate pühade ajal on selle eest hoolitsemas ka Kakumetsa külas asuvast tallist pärit ponid Viki, Kiki, Sipsik, Zera ja Zimba. Viki, väikeponi ruun, konkurentsitu laste lemmik, saabub otsekui mänguasjapoest Raekoja platsile, just nii imearmas on ta nii seest kui väljast. Viki on kaheksa aastat vana ja tema turi on maast tubli ühe meetri kõrgune. Kiki on neli talve vana, valge-halli- ja pruunikirju poni, ka tema turi on maast kena üks meetrit.
Kiki iseloom on nagu… lumehelbekesel, südametemurdja selline. Sipsik on samas eas tubli poiss – nelja talve jagu söakust, julgust ja imearmsust. Tema on natuke „lühemat kasvu“, turi üle 95 cm ei ulatu. Zera on täpiline särtsakas ponipreili, kel üsna krõbe ehk iseloomukas iseloom. Shetlandi poni, pisikest kasvu armas Zimba oli talu esimene, kellest üksteist aastat tagasi kõik alguse sai.

Ponid tulevad Valguskülla hubasest kodutallist Kakumetsa külas Luunjas.

Ponid on Raekoja platsil lapsi sõidutamas 27. novembrist 8. jaanuarini järgmiselt:
E, K, R, L ja P kell 16:30–20:00.

P. S. Kui pisikesi sõitjaid jagub, jäävad ponid heal meelel nädalavahetustel ka kauemaks Raekoja platsile.

Veel anname teada, et Viki, Kiki ja Sipsik, Zera ja Zimba on Valguskülas vahetustega kohal ja ei saabu alati kõik korraga lapsi sõidutama.
Lörtsi, jäite ja tuisuga jäävad nad koju ja sama juhtub ka siis, kui külmakraade on üle 15, mis on ka täiesti arusaadav, eks ole.

Hind: 5 € (üks sõit/üks laps)
Ponisõidukontakt: 5632 1299 (Angela Tali)