Logo
Rahvusvahelised jõuluvanade talimängud 2018
Rahvusvahelised jõuluvanade talimängud 2018

Rahvusvahelised jõuluvanade talimängud 2018

Tartu linnale on laste värskes õhus viibimine, sportlikud eluviisid ja naljategemine äärmiselt olulised. Täpselt sama armastavad ka parimas vormis ehk tihti mõõdukalt prisked jõuluvanad.

Seetõttu korraldavad Eesti Jõuluvanade Seltsi jõulutaadid ja Jõululinn Tartu igal teisel advendipühapäeval jõuluvanade talimängud. Saabuvate pühade ajal on talimängud suisa rahvusvahelised, erisportlast on oodata Soomest!

Ja ta-daa, läheb veel paremaks – oma võistkonnaga lööb kaasa ka Baruto! Mhmh, päris Kaido Höövelson ise. Taatidele teevad soojendusvõimlemist (no et sportides vigastusi ei tekiks) võimlemisklubi Rütmika tüdrukud.

Lapsi koos peredega ja pealtvaatajaid oodatakse Tartu Raekoja platsile 9. detsembril kell 15.30, et maha pidada üks korralik, aga mitte kõige tõsisem mõõduvõtmine.

Registreerimine koos jõulutaatidega võistlustulle astuvatele peredele on avatud!

NB!

– Koos jõulutaatidega saab võistlustulle astuda 10 peret ja pere koosneb jõuluvanade talimängude raames 2 täiskasvanust ja 2 lapsest. Peresse võib kuuluda ka mängude tarbeks laenatud liikmeid.
– Osalema ootavad jõulutaadid lapsi alates 7. eluaastast. Noorematele õdedele-vendadele jääb sedapuhku rõõm kaasaelamisest ja pealtvaatamisest, aga see on peaaegu sama vahva, lubame!

Toredad auhinnad paneb välja Aura Keskus. Aitäh!

Töötleme Teie isikuandmeid üksnes eesmärgil, et jõuluvanade talimängudel osalemisega seotud info Teieni jõuaks. Registreerumisvormile sisestatud andmeid ei avalikusta ning need kustutatakse pärast ürituse toimumist. Isikuandmete töötlemise eest vastutav töötleja on Tiigi Seltsimaja (Tiigi 11, 51003 Tartu, telefon 736 1560, info@tiigi.tartu.ee). Teil on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta. Nõusoleku tagasi võtmiseks tuleb esitada avaldus vastutavale töötlejale.

 

Mänge aitab läbi viia ja sottides selgust saada Kristjan Gold, talle on abiks linnajänes Toivo.
Rahvusvaheliste talimängude lõppedes algab kell 17 Tartu raekoja platsil II advendiküünla süütamise tseremoonia.

eesti-jouluvanade-selts
tartu-logo
joululinn-tartu