Valgusküla Päkapikukool

Kuupäev: 07.12.2021
Kellaaeg: 10:00 - 10:45

Sündmuspaik: Valgusküla, Tartu Raekoja plats *
/ * Registreerumisega /


Jõuluvana helistas Tartusse ja soovis, et ka sel aastal võiks päkapikkude abilisi koolitada. Nii ootamegi Sind Valgusküla Päkapikukooli!

Programmis:

🎅 PÄKAPIKUKEEL (juhendab Venla Suojala)

Oh, kes ei tahaks päkapikkudega rääkida. Kindlasti oskavad nad eesti keelt. Samas oleks ju tore ka nende võlukeelest aru saada ja kasvõi päkapiku nähes talle lehvitades midagi toredat öelda. Õpime selgeks kõige olulisemad sõnad ja siis ei jää Sa kunagi hätta. Venla on jõuluvana sõber ja kindlasti oskab ta nii mõndagi põnevat veel rääkida.

🎅 PÄKAPIKUTANTS (juhendab Heili Lindepuu)

Tantsimine on nii kerge. Õpime ära päkapikkude jaoks olulised tegemised – hiilimised, ronimised, kingituste pakkimised, kakao joomise jms ning teeme sellest ühe vahva tantsu. Kui isegi natukene on meeles sellest Jõuluvanale esinedes, on ta väga rõõmus ja pika pai saab ka.

🎅 PÄKAPIKUMUUSIKA (juhendab Tõnis Kirsipu)

Rütmipillide abil loome ühise muusika. Rütme ja helisid aitavad luua ka patsutused, sahistmised jopedega jm. Leiame helisid igalt poolt ja loome nendest ainulaadse ja kordumatu terviku. Nii saad muusikat luua ka siis, kui elekter peaks ära minema, aga esineda nii kangesti tahaks.

Iga lõpetaja saab tunnistuse ja väikese meene.

P. S. Kui Sul on kiri, mida soovid jõuluvana saata, siis võta seegi Valguskülasse kaasa. Meil on postkast, mille kaudu võluväel jõuavad kirjad kiiresti jõuluvanani!

Valgusküla Päkapikukooli korraldavad Jõululinn Tartu koostöös Soome Instituudi ja Ilieh teatriga.

 

Info ja broneerimine:
Heili Lindepuu
heili.lindepuu@gmail.com

Registreeru Valgusküla 7. detsembri Päkapikukooli siin:
(Järgmised Päkapikukoolid toimuvad: 9. detsember, 14. detsember ja 16. detsember)
Jaga seda üritust ka sõpradega!